Helyszínek: Moosburg, Olching

Csatlakozz csapatunkhoz, és legyél része egy dinamikusan növekvő csomagszállító vállalatnak! A csomagokat előre szortírozzuk, és a navigációs rendszeren alapuló, optimalizált útvonaltervet biztosítunk minden munkanapra.

FELADATOK:

  • Tapasztalat nélküliek számára 4 napos alapos képzés
  • Az első 2 hét könnyített túrák, ideális kezdettel a munkába álláshoz
  • Általában 5 kg-nál kisebb, maximum 25 kg súlyú csomagok szállítása
  • Rugalmas munkahét: 5 vagy 6 napos munkahét, hétfőtől péntekig, vagy szombatig
  • Napi kezdés délelőtt 9:00-11:00 között

KÖVETELMÉNYEK

  • Legalább egy éve megszerzett B osztályú vezetői engedély
  • Az emberekkel foglalkozás élvezete
  • Kifogástalan német erkölcsi bizonyítvány
  • Saját autó a munkába járáshoz

AMIT KÍNÁLUNK

  • Havi nettó 2200-2500€ fizetés
  • Heti 40 órás bejelentés, évi 20 szabadnap
  • A munkahét hétfőtől szombatig tart
  • Céges telefon, munka eszközök biztosítása
  • Mercedes Vito típusú járművek
  • Összetartó és segítőkész csapat
  • 4 napos oktatás, gyors betanulás
  • Igény szerint szállás biztosítása térítés ellenében
  • Fizetés minden hónap 15 napjáig bankszámlára
  • Maximum 25kg súlyú csomagok

Helyszín Munich, Moosburg
Olching
Mező Transportation - Szállítmányozás
Idő Teljes
Fizetés 2.200,00 € - 2.500,00 € per hónap
Dátum 2023. június 15
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.