helyszín: Bad Gastein

Álmodozott már arról, hogy külföldön dolgozzon egy elismert hotelcsoportban? Most itt a lehetőség! A

FELADATOK
  • Vendégek fogadása, be- és kijelentkezésükkel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Vendégek informálása a szálloda szolgáltatásairól, idegenforgalmi látnivalókról és a környék lehetőségeiről
  • Telefonszolgálat és e-mailek kezelése
  • Vendégpanaszok és kérdések kezelése, valamint megoldások nyújtása
  • Szállodai szobafoglalások és módosítások kezelése a rendszerben
  • Számlázás és pénzügyi tevékenységek támogatása
ELVÁRÁSOK
  • Legalább középfokú végzettség
  • B2, vagy magasabb szintű német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, e-mail, szállodai foglalási rendszerek)
  • Rugalmasság és képesség a műszakos munkavégzésre, beleértve a hétvégéket és ünnepeket is
  • Kiváló időmenedzsment és stresszkezelő képesség
  • Nagyfokú figyelem a részletekre és precíz munkavégzés
  • Előnyt jelenthet szállodaipari tapasztalat
AMIT KÍNÁLUNK
  • kezdő fizetés havi netto 2300€
  • szállást a munkaadó biztosítja, privát apartmanban, főzési lehetőséggel
  • Napi 3 étkezést a munkaadó biztosítja
  • béremelés tapasztalat és megelégedettség alapján
  • teljes munkaidő, heti 40 óra
  • Minőségi munka- és védőruházat alapfelszerelése: Cipők (félcsizma, félcipő, tetőfedő cipő, aszfaltozó cipő, szandál) Kabát (munkakabát), nadrág (munkanadrág, szalag nadrág vagy rövidnadrág), póló
  • Egyéni képzési és továbbképzési lehetőségek
  • Rendszeres munkatársi események (karácsonyi buli, teke est stb.)
  • Közvetlen és tiszteletteljes kommunikáció (tegeződés)
  • Számos céges kedvezmény és speciális feltétel
  • Megfelelés esetén hosszútávú munkalehetőség

Helyszín Bad Gastein
Mező Recepciós
Idő Teljes
Fizetés 2.300,00 € - 2.300,00 € per hónap
Dátum 2023. július 24
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.