Helyín: Salzburg

Innovatív technológiával műszaki projektek fejlesztünk különböző iparágakban. Te is szenvedéllyel végzed a munkád? Az építészeti irodánkban még van hely! Emeld új szintre a karrieredet velünk Ausztriában!

FELADATOK

  • Elektromos rendszerek tervezése, tervezés és javítása
  • Megfelelő alkatrészek és komponensek számítása, méretezése és kiválasztása
  • Villamos tervrajzok, I/O listák, eszközlisták és kiértékelések készítése
  • Normák és biztonsági irányelvek betartásának ellenőrzése
  • Szoros együttműködés a mechanikával, tervezéssel és projektvezetőkkel

ELVÁRÁSOK

  • Sikeresen elvégzett magasabb szintű műszaki képzés (HTL, mesteriskola, FH, egyetem) elektromérnök területen
  • Mélyreható ismeretek az EPLAN P8, ELCAD, WSCAD stb. területén
  • Szakmai tapasztalat elektrotervezés/elektromérnök területén (legalább 4-5 év)
  • Gyakorlati ismeretek érzékelők, aktuátorok, pneumatika és elektromos vezérlések kezelésében
  • Ismeretek az automatizálástechnika és gépészet területén előnyt jelentenek
  • Lelkesedés, személyes elkötelezettség és nyitottság az új dolgok iránt
  • Német nyelv ismerete szóban és írásban B2, C1 szint

AMIT KÍNÁLUNK

  • Vonzó bérezési rendszer, évi 49.000€ kezdő fizetés
  • Munkaidő 38,5 óra/hét
  • Napi kihívások a tehetségeid számára egy dinamikus csapatban
  • Átfogó bevezetés és egyéni fejlesztési és továbbképzési lehetőségek
  • Rugalmas munkaidő-tervezés munkaidőkerettel
  • Home Office lehetőség szükség esetén
  • Cégautó, BMW márka vagy elektromos autó, magánhasználatra is
  • Izgalmas csapatépítő események és csapatmegbeszélések
  • Számos cégkedvezmény és különleges feltételek a csapatjátékosoknak
  • Klímakártya és napi étkezési támogatás

Helyszín Salzburg
Mező Engineering - Mérnöki
Idő Teljes
Fizetés 49.000,00 € - 49.000,00 € per Év
Dátum 2024. január 18
Szerződés Határozott idejű szerződés
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.