Helyszin: München

Repülőgép- és poggyászkezelőket keresünk a müncheni reptérre többműszakos munkarenddel, túlóra és éjszakai pótlékokkal.

Követelmények

  • a munkavégzéshez alap szintű német nyelvtudás nagy előny, legalább angol nyelvtudás szükséges
  • Magyar erkölcsi bizonyítvány
  • Az elöző 5 évre TB igazolás
  • Az elmúlt 10 évre bejelentett lakcím igazolás

Feladatok

  • Repülőgép átvétele és földi energia biztosítása
  • Csomagok be- és kirakodása és a rakomány rögzítése
  • Kezelőberendezések és járművek vezetése és kezelése
  • Poggyászkocsik és konténerek be- és kirakodása
  • Poggyászválogatás

Bérezés és juttatások

  • Fizetés kollektív szerződés szerint
  • Alap órabér brutto 17€, jogosítvánnyal 17,7€, targoncavezetőknek 18,7€
  • Kezdő fizetés netto 2400€, járulékokkal és és pótlékokkal
  • Vasárnapi, éjszakai és műszakos munkavégzés pótdíja

Egyéb információ

  • Heti 37,5 óra teljes munkaidőben
  • 3 műszak - műszakonként 8 óra
  • Éves 24-30 nap szabadság teljes munkaidőben foglalkoztatottaknak (5 napos hét alapján)
  • Szállás a reptértől 20percre, havi 300€
  • Shuttle oda-vissza a szállásról a munkahelyre téritésmentesen

Helyszín Munich, München
Mező Repülőgép és poggyász rakodó
Idő Teljes
Fizetés 2.400,00 € - 2.400,00 € per hónap
Dátum 2024. február 01
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.