Munkavégzés helye: St. Florian am Inn, Oberösterreich

Gyártási munkatárs pozíció nyílik az elektrotechnika, gépészet vagy járműtechnika területén tapasztalattal rendelkezők számára.

Főbb feladatok:

  • Précíziós berendezések és hozzájuk tartozó mechanikai, optikai és elektronikus alkatrészek összeszerelése.
  • Különböző mechanikai, analóg és digitális alkatrészek funkcionális tesztelése.
  • Gázok és folyadékok csövezése.
  • Elosztó-rácsok bekötése és teljes rendszerének vezetékelése.
  • Szerkezetek összeszerelése.
  • Munkák dokumentálása és visszajelzés az SAP rendszerben.

Elvárások:

  • LAP/FS vagy HTL végzettség elektronika, elektrotechnika, mechatronika vagy elektromechanika területén.
  • Tapasztalat autószerelésben vagy hasonló területen előnyt jelent.
  • Jó német nyelvtudás (minimum 3+ szintű).
  • Önálló munkavégzésre és pontosságra való képesség.
  • Rugalmasság a műszakváltásokban (2 műszakos rendszer).

Juttatások:

  • Például:
    • Segédmunkás: 14,52 €/óra
    • Szakmunkás: 14,83 €/óra
    • Például távfelügyelő szakmunkás: körülbelül 2500,- € jövedelem nettó, műszakpótlékok nélkül.
    • Például szakmunkás: 2320 € nettó jövedelem műszakpótlékok nélkül.
  • Vonatkozó bérezés és juttatások az állás betöltésétől és tapasztalattól függően.
  • Szabadnapok és munkavállalói kedvezmények.
  • Munkaruházatot a cég biztosít.
  • Prémiumkifizetés és egyéb vállalati bónuszok.

Megjegyzés: A pozícióra való jelentkezéshez szükséges alapvető német nyelvtudás ellenőrzése az interjú során történik.

Helyszín Felső ausztria
Mező Gyári munkás
Idő Teljes
Fizetés 2.300,00 € - 2.500,00 € per hónap
Dátum 2024. március 18
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.