Munkavégzés helye:Ausztria, Wolfbers, Salzburg

FELADATOK

  • Sorozatgyártás és külső megrendelések teljesítése
  • Finommechanikai munkadarabok előállítása különböző anyagokból, a legmodernebb CNC maró- és eszterga gépek felhasználásával.
  • Gépek felkészítése, programok beolvasása, nyersanyagok rögzítése, nullpont beállítása, munkadarabok ellenőrzése a rajz alapján.

ELVÁRÁSOK

  • SIEMENS, Heidenhain és egyéb hasonló gépekkel hosszútávu tapasztalat.
  • A betanulási időszak 6-12 hónapig terjedhet!
  • Önálló gépkezelés beállítás, esetleg programozás
  • Munkavállaláshoz erkölcsi bizonyítvány szükséges.
  • Német nyelv B1, azaz társalgási szintü ismerete elengedhetetlen

AMIT KÍNÁLUNK

  • Havi netto 2500€ kezdő kereset
  • Műszakpótlék és bónuszok
  • Megfelelés esetén hosszútávu munkalehetőség
  • Szállást a munkaadó biztosítja és fizeti kétágyas apartmanszobában
  • Munkaruhát a munkaadó biztosítja

Helyszín Salzburg
Wolfsberg
Mező CNC technikus
Idő Teljes
Fizetés 2.500,00 € - 2.600,00 € per hónap
Dátum 2024. március 18
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.