Локация: Мюнхен

С цел разширяване на дейността и обслужване на нови клиенти, търсим да назначим служители на позицията „Работник, товаро - разтоварна дейност” на смени. Надбавки за извънреден и нощен труд са включени.

Изисквания

  • Основни познания по немски език са голямо предимство за работа, изисква се поне владеене на английски език
  • Свидетелство за съдимост
  • Ваксина за туберкулоза за следващите 5 години
  • Регистриран постоянен адрес за последните 10 години

Задължения

  • Поемане на самолети и осигуряване на наземна енергия
  • Товарене и разтоварване на багаж и обезопасяване на товара
  • Шофиране и управление на контролно оборудване и превозни средства
  • Товарене и разтоварване на багажни вагони и контейнери
  • Сортиране на багаж

Заплащане и придобивки

  • Заплащане по колективен трудов договор
  • Заплата 2400 € нето, плюс осигуровки и надбавки
  • Доплащане за неделна, нощна и допълнителна смян

Допълнителна информация

  • 37,5 часа седмично пълно работно време
  • 3 смени - по 8 часа на смяна
  • 24-30 дни годишен отпуск за служители на пълен работен ден (на базата на 5-дневна работна седмица)
  • Настаняване на 20 минути от летището, 300 евро на месец

Helyszín Munich, München
Mező Repülőgép és poggyász rakodó
Idő Teljes
Fizetés 2.400,00 € - 2.400,00 € per Óra
Dátum 2024. április 30
Cég név ESR Global Recruiting Kft. Látogassa meg a cég oldalát
Leírás
Budapesti székhelyű cégünk dinamikusan fejlődő szereplő az európai humán erőforrás területén. Fő profilunk a logisztikai munkaerőpiac bővítése Ausztriában, Németországban és Magyarországon. Célunk a nálunk munkát keresőknek segíteni megtalálni a testhezálló munkakört és akadálymentesíteni külföldi pályafutásának kezdetét. Minden nap azon dolgozunk, hogy partnereinkhez gyorsan és hatékonyan jó munkaerő jusson el.

Ön is kipróbálná magát külföldön?
Tekintse meg jelenlegi nyitott állásajánlatainkat és küldje el jelentkezését! Segítőkész toborzóink akár már pár órán belül is felveszik Önnel a kapcsolatot.